Aktualności

Zwiedzanie samolotu AN-2!

05.07.2023 r.

AN-2 to legenda lotnictwa, znany z niezawodności i wszechstronności. Jego charakterystyczny design i wytrzymałość przyciągają miłośników lotnictwa od lat. Zapraszamy do odwiedzenia tej unikalnej atrakcji, która zachwyci każdego. Harmonogram wejść jest dostępny w kasach.

Odkryj tajemnice tego legendarnego statku powietrznego, którego wnętrze kryje imponującą konstrukcję oraz oryginalne wyposażenie. Prześledź szczegóły systemów i poznaj klasyczne elementy, które sprawiają, że samolot Antonow-2 jest niezwykły. Zwiedzanie tego imponującego statku powietrznego to niezapomniana okazja do zagłębienia się w historię lotnictwa.

Poczuj ducha lotniczej przygody, stając za sterami samolotu. Wchodząc do wnętrza, przeniesiesz się w czasie i przestrzeni, do momentów, gdy Antonow-2 był w pełnej gotowości do podniebnych podróży. Zapraszamy do odwiedzenia tej unikalnej atrakcji, która zachwyci zarówno entuzjastów lotnictwa, jak i wszystkich, którzy chcą doświadczyć czegoś wyjątkowego.

Samolot dostępny w wybrane dniinformacja o możliwej dostępności samolotu w danym dniu w kasach PCN lub pod nr tel. 17 772 09 09

fot. M. Tobiasz-Dawidowicz

 

Projekt "Utworzenie podkarpackiego centrum nauki" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, działanie: 6.4. Infrastruktura edukacyjna. Beneficjentem projektu jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.